عرض القائمة
الرئیسیة
البحث المتقدم
قائمة المکتبات
حول الموقع
اتصل بنا
نشأة
ورود / ثبت نام
عنوان
Unitary invariants in multivariable operator theory
پدید آورنده
Popescu, Gelu, 8591-
موضوع
، Linear operators,، Invariants
رده
QA
3
.
A475
no
.
941
کتابخانه
محل استقرار
استان:
طهران
ـ شهر:
طهران
تماس با کتابخانه :
22291812
-
021
Unitary invariants in multivariable operator theory
Providence, R.I.
American Mathematical Society
2009
vi, 91 p
Memoirs of the American Mathematical Society; no.149
"July 2009, Volume 200, Number 941"
Bibliography: p.89-91
ISBN: 0821843966
Gelu Popescu
1
، Linear operators
، Invariants
QA
3
.
A475
no
.
941
Popescu, Gelu, 8591-
AU
TI
SE American Mathematical Society. Memoirs no.941
الاقتراح / اعلان الخلل
×
الاقتراح / اعلان الخلل
×
تحذیر!
دقق في تسجیل المعلومات
اعلان الخلل
اقتراح